Wyślij wiadomość
E-link China Technology Co.,LTD
E-link China Technology Co.,LTD
produkty
Do domu /

produkty

SC Mini światłowodowy konwerter mediów 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx

Szczegóły produktu

Miejsce pochodzenia: Chiny

Nazwa handlowa: E-link

Orzecznictwo: ISO

Numer modelu: Seria LNK-M3011

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1 jednostka

Cena: US$10-15/pc

Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet konwertera mediów światłowodowych

Czas dostawy: 5-10 dni roboczych

Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal

Możliwość Supply: 10000 sztuk / miesiąc

Najlepszą cenę
Skontaktuj się teraz
Specyfikacje
Atrakcja:

mini Fibre Media Converter

,

światłowodowy konwerter mediów

,

optyczny konwerter mediów SC

Tryb dostępu:
Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Długość fali:
850nm/1310nm/1550nm
Zasilacz:
DC 5~15V
Pobór energii:
3W
Wymiary:
62x44x18mm
Temperatura robocza:
0~45ºC
Tryb dostępu:
Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Długość fali:
850nm/1310nm/1550nm
Zasilacz:
DC 5~15V
Pobór energii:
3W
Wymiary:
62x44x18mm
Temperatura robocza:
0~45ºC
Opis
SC Mini światłowodowy konwerter mediów 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx

Konwerter światłowodowy typu Micro Mini 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx

Zalety konwertera mediów światłowodowych

  • 1 port 10/100/1000BASE-T RJ45 z funkcją auto MDI / MDI-X
  • 1 port SC, tryb podwójny 100Base-FX lub 1000Base-X (automatyczne wykrywanie)
  • Konstrukcja typu mikro
  • Obsługa pełnego i połowicznego dupleksu oraz automatycznego wykrywania
  • Obsługa ramki jumbo 9 k
  • Wspomaganie automatycznego wykrywania MDI/MDI-X, ułatwiające uruchomienie i instalację systemu
  • Opcje w jednomodowym podwójnym włóknie, wielomodowym podwójnym włóknie i jednomodowym w pojedynczym włóknie

Specyfikacje

Parametr Specyfikacje
Tryb dostępu Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Standard IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet
Port światłowodowy 1 port światłowodowy SC, tryb podwójny 100Base-FX lub 1000Base-X (automatyczne wykrywanie)
Długość fali 850nm/1310nm/1550nm
Odległość transmisji

wielomodowy, dwuwłóknowy: 220m (62,5/125μm)/550m (50/125μm)

tryb pojedynczy, dwuwłóknowy: 20/40/60/80 km

jednomodowy Pojedyncze włókno: 20/40/60/80 km

Skrętka kategorii-5: 100m

Port

Jeden port RJ45: do połączenia ze skrętkami STP/UTP cat5/6

Jeden port optyczny: wielomodowy, dwuwłóknowy: SC (50, 62,5/125 μm)

Tryb pojedynczy, dwuwłóknowy: SC (9/125μm)

Tryb pojedynczy Pojedyncze włókno: SC (9/125μm)

Konwersja oznacza Konwersja mediów
LFP Nie wspierany
BER <10-9
MTBF 100 000 godzin
Wskaźnik ledowy

PWR (zasilanie)

TX (LINK100/1000, szybkość kabla TP 100/1000M)

FX/ACT (działanie łącza optycznego /przekazywanie pakietów kabla TP)

Zasilacz DC 5~15V
Pobór energii 3W
Temperatura robocza 0~45ºC
Wilgotność pracy 5% ~ 90%
Utrzymywanie temperatury -40~70ºC
Utrzymanie wilgotności 5% ~ 90% bez kondensacji
Wymiary (szer. x gł. x wys.) 62x44x18mm

Przegląd

Adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet serii LNK-M3011 10/100/1000 Mb/s wykorzystuje technologię przełączania

do realizacji konwersji mediów.Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab.Obecnie obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnych: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T i 100/1000Base-SX/LX, konwertując sygnały elektryczne skrętek 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T

z sygnałami optycznymi 100/1000Base-SX/LX.Wydłuża zasięg transmisji sieci ze 100m po kablu miedzianym do 20km (do 120km) po kablu światłowodowym.Obsługuje transmisję w wielomodowym podwójnym włóknie, jednomodowym podwójnym włóknie i jednomodowym włóknie pojedynczym.

Ten konwerter mediów ma rozmiar super mini, jest łatwy do zainstalowania i zintegrowany z innym sprzętem.Obsługuje zarówno 100M, jak i 1000M na porcie światłowodowym, co czyni go kompatybilnym z większą liczbą urządzeń.

SC Mini światłowodowy konwerter mediów 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx 0SC Mini światłowodowy konwerter mediów 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx 1SC Mini światłowodowy konwerter mediów 10/100/1000Base-Tx na 100/1000Base-Fx 2

Szczegóły zamówienia

Przedmiot Opis
LNK-M3011 Konwerter mediów typu Micro: 10/100/1000Base-T na 100/1000Base-F, pół-monde, 500m, 850nm, SC, samodzielny, zewnętrzny zasilacz
LNK-M3011-20 Konwerter mediów typu Micro: 10/100/1000Base-T na 100/1000Base-F, tryb pojedynczy, 20km, 1310nm, SC, samodzielny, zewnętrzny zasilacz
LNK-M3011S-20 Media konwerter typu Micro: 10/100/1000Base-T na 100/1000Base-F, WDM (jedno włókno dwukierunkowe), 20km, 1310/1550nm, SC, samodzielny, zewnętrzny zasilacz
Wyślij zapytanie
Prosimy o przesłanie Państwa wniosku, a my odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe.
Wyślij